تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

نوفالو کردن لینک های خروجی در وردپرس با افزونه Title and Nofollow For Links

در این مدت پشت سر هم مطالبی که منتشر می کردم دارای لینک های خروجی بودن، که باید این لینک ها رو نوفالو می کردم معمولا به صورت دستی این کار رو انجام میدادم اما دیدم چه کاریه، حتما پلاگین نوفالو کردن لینک های خروجی در وردپرس وجود دارد بعد از جستجو در مخزن وردپرس به یک افزونه با نام Title and Nofollow For Links برای نوفالو کردن لینک های خروجی در وردپرس رسیدم که در این مقاله میخواهم این افزونه رو معرفی و نحوه کار با آن رو آموزش بدم. البته نحوه کار کردن با آن بسیار ساده است که در بخش زیر در مورد صحبت می کنم.

نوفالو کردن لینک های خروجی در وردپرس

نوفالو کردن لینک های خروجی در وردپرس

برای نوفالو کردن لینک های خروجی در وردپرس ابتدا افزونه Title and Nofollow For Links رو از همین صفحه دانلود کنید بعد آن را نصب نمایید. اگر نحوه نصب افزونه وردپرس رو بلد نیستید پیشنهاد میکنم مقاله آموزش نصب افزونه وردپرس رو مطالعه کنید. بعد از اینکه افزونه Title and Nofollow For Links رو نصب کردید کافیه هنگام لینک دادن به آدرسی به تنظیمات لینک برید مانند تصویر زیر:

افزونه Title and Nofollow For Links

وقتی رو این چرخ دنده یا همون تنظیمات لینک کلیک می کنید وارد تنظیمات لینک می شود. در این بخش وقتی افزونه Title and Nofollow For Links رو نصب می کنید یک گزینه با نام Add rel=”nofollow” to link به این جعبه اضافه شده است مانند تصویر زیر:

نوفالوکردن لینک در وردپرس

برای نوفالو کردن لینک های خروجی در وردپرس کافیه تیک گزینه Add rel=”nofollow” to link رو بزنید تا این لینک نوفالو شود. 

حال برای اطمینان از نوفالو شدن لینک های خروجی در وردپرس، کافیه وارد صفحه مطلب بشید و روی لینک مورد نظر کلیک راست کرده و گزینه inspect رو بزنید مانند تصویر زیر:

نوفالو کردن لینک های خروجی در وردپرس افزونه Title and Nofollow For Links

وارد بخش کدهای سایت می شود (البته بخش ظاهر سایت) و میتوان متوجه شد این لینک فالو یا نوفالو هستش، ما روی این لینک کلیک کردیم و میبینیم که این لینک نوفالو هست مانند تصویر زیر:

بررسی لینک نوفالو

دانلود افزونه Title and Nofollow For Links برای نوفالو کردن لینک های خروجی در وردپرس