تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

طراحی فروشگاه اینترنتی و مزایای آن – پردیس متین

طراحی فروشگاه اینترنتی و فروش از طریق آن ، در کنار کسب و کار معمولی و یا به عنوان سرمایه گذاری برای یک تجارت الکترونیک مستقل، دارای مزایای متعددی است:

کاهش هزینه های سربار

به طور کلی طراحی فروشگاه اینترنتی نسبت به راه اندازی یک فروشگاه فیزیکی دارای هزینه های سربار کمتری است. البته باید توجه داشته باشید که راه اندازی یک تجارت الکترونیک نیز میاز به سرمایه گذاری دارد.

طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی

هزینه بازاریابی کمتر با هدف گذاری دقیق تر

ارتقا تجارت به صورت آنلاین و بازاریابی اینترنتی نسبت به رسانه های متعارف ارزان تر و همچنین دقیق تر است. برای مثال ارسال ۱۰۰۰ ایمیل تبلیغاتی در مقابل ارسال ۱۰۰۰ روزنامه از طریق پست بهتر و کم هزینه تر است.

دسترسی آسان به محدوده جغرافیایی گسترده تر

یک فروشگاه معمولی می تواند دارای محدوده محلی باشد و یا بسته به نوع محصول خود دارای بازار بین المللی باشد که مشکلات و هزینه های زیادی (مالیات، پیروی از مقررات . غیره) را در بردارد. اما با طراحی فروشگاه اینترنتی شما می توانید تقریبا از تمام سراسر جهان مشتری جلب کنید بدون نیاز به پرداخت هزینه اضافی.

طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی

فعالیت ۲۴ ساعته در طول هفته

در طراحی فروشگاه اینترنتی به دلیل وجود قابلیت پرداخت و سفارش خودکار، فروشگاه شما می‌تواند به طور ۲۴ ساعته در تمام طول سال باز باشد. این موجب رضایت مشتریان نیز می شود. زیرا در این صورت مشتریان هر زمان که بخواهند می توانند خرید کنند.

انعطاف پذیری بیشتر

در فروشگاه اینترنتی شما به احتی هر زمان که بخواهید می توانید محصولات خود را به روز رسانی کنید. و یا برای ترویج یک معامله بدون نیاز به پرداخت هزینه های گزاف آن را در صفحه اول فروشگاه اینترنتی خود قرار دهید.

طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی

جلب مشتری بیشتر

اینترنت دارای میلیاردها کاربر است. در نتیجه با طراحی فروشگاه اینترنتی شما می توانید مشتریان بالقوه بیشتری را به دست آورید.

افزایش بازدید تجارت خود

با سرمایه گذاری اندک برای بازاریابی اینترنتی و سئو می توانید رتبه فروشگاه اینترنتی خود را در موتورهای جستجو بالا ببرید در نتیجه تعداد افراد بیش تری از سایت شما بازدید خواهند کرد.

شرکت طراحی سایت | طراحی فروشگاه اینترنتی | پردیس متین

همچنین می توانید برای راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی ، با ما تماس بگیرید.

برای ارسال درخواست خود اینجا کلیک نمایید.

 

منبع : شرکت طرح و پردازش مبنا

برای مشاوره طراحی سایت شماره تماس خود را وارد کنید: