تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

افزونه پرداخت امن زرین پال برای ووکامرس به همراه آموزش جز به جز تمام بخش های آن

افزونه های زیادی برای اتصال ووکامرس به درگاه بانکی وجود دارد اما یکی از افزونه هایی که به شدت استفاده می شود افزونه پرداخت امن زرین پال برای ووکامرس است. دلیل استفاده از این افزونه هم آسان بودن گرفتن درگاه بانکی از سایت زرین پال است. شما به راحتی می توانید از سایت زرین پال یک درگاه غیر مستقیم برای اتصال به بانک دریافت کنید. در این مقاله میخواهیم به صورت کامل نحوه نصب و کار با افزونه پرداخت امن زرین پال برای ووکامرس را آموزش دهیم. سعی می شود تمام بخش های این افزونه جز به جز آموزش داده شود. 

افزونه پرداخت امن زرین پال برای ووکامرس

قبل از اینکه شروع به نصب و آموزش افزونه درگاه پرداخت زرین پال ووکامرس کنیم باید توضیحاتی در مورد درگاه زرین گال دهیم. زرین پال یک سایت برای گرفتن درگاه بانکی است. یعنی یک واسطه بین ما و بانک مورد نظر است. به جای اینکه به بانک مراجع کنید و هزار جور دردسر بکشید برای دریافت درگاه بانکی، کافیه در سایت زرین پال ثبت نام کنید و بعد ثبت نام درگاه بانکی برای سایت خود دریافت کنید و بعد از دریافت درگاه با نصب افزونه درگاه پرداخت زرین پال ووکامرس و تنظیم کردن آن، سایت و فروشگاه ووکامرس شما به درگاه بانکی وصل می شود.
اصطلاحا به این مدل درگاه بانکی، درگاه بانکی غیر مستقیم گفته می شود که در مقاله درگاه پرداخت ووکامرس کامل در مورد این موضوع صحبت کرده ایم پیشنهاد میکنم حتما این مقاله رو مطالعه کنید چون در مورد تنظیمات پرداخت ووکامرس هم صحبت شده است. این افزونه دارای تنظیمات قابلیت فعال/غیر فعال سازی، قابلیت نمایش توضیحات دلخواه فروشنده در هنگام پرداخت وجه، قابلیت تنظیم صفحه برگشت پس از پرداخت، نمایش خطاهای احتمالی و قابلیت افزودن مرچنت کد درگاه زرین پال اشاره کرد.

ویژگی های افزونه درگاه پرداخت زرین پال ووکامرس

  • سازگار با آخرین نسخه ووکامرس
  • پنل تنظیمات ساده و کاربرپسند
  • تنظیم پیام دلخواه در هنگام پرداخت موفقیت آمیز ، انصراف از پرداخت و یا لغو پرداخت
  • قابلیت نمایش کد رهگیری زرین پال همراه با کد میانبر
  • نمایش خطاهای درگاه پرداخت
  • قابلیت پرداخت بر اساس واحد پولی ریال و یا تومان و یا هزار تومان و …

افزونه درگاه پرداخت زرین پال ووکامرس

افزونه پرداخت امن زرین پال برای ووکامرس

ابتدا افزونه پرداخت امن زرین پال برای ووکامرس رو از همین صفحه دانلود کنید بعد آن را نصب نمایید. اگر نحوه نصب افزونه وردپرس رو نمی دونید پیشنهاد میکنم مقاله آموزش نصب افزونه وردپرس رو مطالعه کنید.
بعد از اینکه افزونه پرداخت امن زرین پال برای ووکامرس رو نصب کردید از منوی ووکامرس روی گزینه پیکربندی کلیک کنید تا وارد بخش تنظیمات ووکامرس شوید. مانند تصویر زیر:

منوی پرداخت امن زرین پال

در این بخش باید روی تب تسویه حساب کلیک کنید تا وارد بخش تنظیمات پرداخت ووکامرس شوید در این بخش به انتهای همین صفحه بروید مانند تصویر زیر تا به لیست درگاه های پرداخت موجود در ووکامرس شوید:

صفحه پرداخت امن زرین پال

در این بخش روی گزینه پرداخت امن زرین پال کلیک کنید تا وارد بخش تنظیمات افزونه درگاه پرداخت زرین پال ووکامرس شوید مانند تصویر زیر:

تنظیمات افزونه درگاه پرداخت زرین پال ووکامرس

۱- فعال سازی/غیرفعالسازی: با تیک زدن این گزینه افزونه درگاه بانکی زرین پال فعال می شود. 
۲- عنوان درگاه: در این بخش میتوانید عنوان درگاه رو وارد کنید. این متن وقتی نماش داده می شود که کاربر میخواهد درگاه پرداخت رو در صفحه پرداخت انتخاب کند.
۳- توضیحات درگاه: هر متنی در این بخش بنویسید بعد از اینکه مشتری این درگاه رو جهت پرداخت هزینه انتخاب کرد نمایش میدهد.
۴- مرچنت کد: این بخش مربوط به کد اتصال به درگاه بانکی می باشد. کدی که سایت زرین پال جهت ارتباط با درگاه و اتصال به بانک در اختیار شما قرار میدهد را اینجا وارد میکنید. 
۵- فعالسازی زرین گیت: اگر از سایت زرین پال زرین گیت دارید میتوانید تیک این گزینه رو بزنید. زرین گیت برای پرداخت مستقیم است. یعنی بدون وارد شدن به سایت زرین پال، سریع وارد بانک مورد نظر می شود.
۶- پیام پرداخت موفق:  اگر پرداخت مشتری موفق باشد و پرداخت صورت گرفته باشد این پیام نشون داده می شود.
۷- پیام پرداخت ناموفق:  در صورتی که پرداخت ناموفق باشد این پیام نشون داده می شود.

ذخیره تغییرات: بعد از اینکه تنظیمات افزونه پرداخت زرین پال رو انجام دادید برای ذخیره روی گزینه ذخیره تغییرات کلیک کنید.

دانلود افزونه پرداخت امن زرین پال برای ووکامرس